Jak skorzystać z szerokiej oferty urządzeń komputerowych, by nie przepłacić?

Właściwy wybór komputerów i urządzeń peryferyjnych to kwestia zrównoważenia trzech czynników: faktycznych potrzeb, wymagań sprzętowych aplikacji oraz budżetu.

Naszym klientom pomagamy zoptymalizować koszty zakupu i utrzymania wyposażenia komputerowego. Dopasujemy parametry komputerów tak, by mogły działać płynnie, a pracownicy otrzymali odpowiednie narzędzia do codziennej pracy. Bez przepłacania za wygórowaną moc obliczeniową czy nadmiernie rozbudowane funkcjonalności urządzeń w stosunku do rzeczywistych wymagań. Dobieramy parametry drukarek bazując na dostępności serwisu oraz planowanej i rzeczywistej ilości wydruków, aby nie dopuścić do generowania niepotrzebnych kosztów związanych z zakupem mało wydajnych materiałów eksploatacyjnych lub bardzo kosztownych urządzeń.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomożemy wybrać najskuteczniejsze rozwiązania spośród wielu dostępnych na rynku, które bardzo często różnią się ceną i sposobem działania.
Nasza rola jednak na tym się nie kończy! Wiedząc jak bardzo kosztowne jest utrzymanie i nieustanne pogłębianie wiedzy własnych służb informatycznych oferujemy stałą lub okresową opiekę serwisową na wszystkimi rodzajami urządzeń komputerowych.

Zapraszamy do współpracy.