NSI SPÓŁKA Z O.O.


NSI sp. z o.o. to kontynuacja wieloletniej działalności na rynku zaawansowanych technologii informatycznych i elektroenergetycznych. Świadczymy profesjonalne usługi dla jednostek samorządowych, budżetowych oraz przedsiębiorstw. Wykwalifikowany zespół inżynierów gwarantuje najwyższą jakość, rzetelność i profesjonalizm. Informatycy, elektrycy i analitycy nieustannie nadzorują poprawność pracy systemów oraz polepszają ich sprawność, bezawaryjność i bezpieczeństwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów.

Naszą zaletą jest kreatywność, umiejętność wykorzystywania najnowszych technologii IT oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów. Nie działamy rutynowo – kierują nami: pasja i zainteresowania. Zagłębiając się każdego dnia w najnowsze trendy postępu technologicznego, dotrzymujemy kroku rozwojowi technologii informatycznych. Naszą wiedzę, doświadczenie i energię przekładamy na rzetelność i najwyższy profesjonalizm usług świadczonych Państwu każdego dnia. Dzięki wypracowanemu systemowi pracy osiągnęliśmy poziom natychmiastowej reakcji na zapotrzebowania klienta. Jesteśmy w stanie zaadoptować się do każdych warunków pracy, niezależnie od sytuacji i problemów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Zajmując się na co dzień problemami ze sfery oprogramowania i sprzętu, potrafimy błyskawicznie zlokalizować i rozpoznać słabe punkty systemów IT. Wykorzystując bogate doświadczenie, najlepsze rozwiązania programowo-sprzętowe i najnowsze standardy strefy IT, potrafimy celnie i skutecznie uderzyć w źródło każdego problemu związanego z szeroko pojętą informatyką.

Dla naszych klientów staramy się być nie tylko solidnym zleceniobiorcą lecz przede wszystkim zaufanym partnerem.

Zapraszamy do współpracy.


-----